DNI OTWARTE – BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE !!!

Drodzy Rodzice,
miło nam poinformować, że 15 września br. (sobota) nastąpi otwarcie niezwykłego miejsca, jakim jest Akademia Twórczego Rozwoju “Bystrzak”.
Od 10.00 zapraszamy Was wraz z dziećmi na bezpłatne zajęcia pokazowe. W czasie dni otwartych dzieci wezmą udział w 45 minutowych zajęciach, natomiast Wam zaprezentujemy metody i formy wdrażane podczas kursów rozwoju intelektu. Opowiemy również w jaki sposób będziemy rozwijać w Waszych pociechach kreatywność i twórcze myślenie oraz w jakie narzędzia je wyposażymy w czasie zajęć, żeby polubiły naukę i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia pokazowe warsztatów fotograficznych pt. “Zdjęcie powstaje w głowie – eksperymenty fotograficzne”. W czasie których dzieci rozwiną swoje zainteresowania fotografią poprzez naukę i zabawę, ale również rozwiną swoją wyobraźnię, inwencję i wrażliwość poprzez własną aktywność twórczą.
 
Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie.
 
Zajęcia będą realizowane w poszczególnych grupach wiekowych, dlatego ważne jest, żeby zapisywać dziecko zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem:
 
– godz. 10.00,
sala 1 – 3 latki,
sala 2 – 4-5 latki,
 
– godz. 12.00,
sala 1 – 6 latki,
sala 2 – 7-8 latki,
 
– godz. 14.00,
sala 1 – 9-10 latki,
sala 2 – 11-12 latki,
 
– godz. 16.00
zajęcia pokazowe warsztatów fotograficznych “Zdjęcie powstaje w głowie – eksperymenty fotograficzne” – dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
 
Ilość miejsc ograniczona!!!
 
Zapisy pod numerem 884 611 411 lub info@lublin.bystrzak.org
 
ZAPRASZAMY 🙂