Nasza kadra

 

 

 

 

 

Anna Gano-Gęca

Właściciel Akademii Twórczego Rozwoju “Bystrzak” w Lublinie. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – kierunek marketing i zarządzanie. Ukończyła kurs pedagogiczny dla trenerów i wykładowców pozaszkolnych form edukacyjnych. Certyfikowany trener Akademii Twórczego Rozwoju “Bystrzak”, animator zabaw dziecięcych oraz animator tańca.

Prywatnie mama Pauliny i Tymoteusza. To właśnie podczas opieki nad dziećmi zyskała najcenniejsze doświadczenie pedagogiczne i zdała najtrudniejsze egzaminy.

W wolnej chwili lubi czytać, podróżować i piec ciasta.

Izabela Misztal

Certyfikowany trener Akademii Twórczego Rozwoju “Bystrzak”. Z wykształcenia i zamiłowania jest nauczycielem. Skończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, oligofrenopedagogikę  z reedukacją oraz rewalidację i edukację osób ze spektrum autyzmu. W swojej pracy lubi fakt, że każdy dzień jest nowym wyzwaniem,kolejnym odkryciem, fascynującą przygodą. W dzieciach stara się obudzić ciekawość świata, kreatywność i odwagę do tworzenia nowej, własnej rzeczywistości.

W wolnych chwilach czyta, rozmyśla, jeździ na rowerze. Stres odreagowuje bawiąc się w aktora w teatrze amatorskim.

Małgorzata Cygan

Certyfikowany trener Akademii Twórczego Rozwoju “Bystrzak”. Z wykształcenia i zamiłowania nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Skończyła terapię pedagogiczną, rewalidację i edukację osób ze spektrum autyzmu oraz wiele kursów pozwalających odkrywać to, co w dzieciach najcenniejsze.

Próbuje swoich sił w żonglerce, grze na djembe i gotowaniu. Po godzinach spełnia swoje dziecięce marzenia występując w amatorskiej grupie teatralnej. W wolnej chwili gra na gitarze i wyjeżdża w ukochane Tatry.

Ewelina Podsiadła

Absolwentka Liceum Plastycznego w Nałęczowie oraz Animacji kultury z zakresu sztuki fotograficznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie zawodowo zajmuję się fotografią rodzinną oraz portretową. W działaniach twórczych najważniejsze jest dla niej poznawanie nowych możliwości, przełamywanie schematów oraz możliwość eksperymentowania.

W wolnych chwilach poznaje nowe techniki plastyczne, szyje oraz tworzy marionetki. Prywatnie mama Adasia i Tomka.